Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA

Hakkımızda

Hepimizin vazgeçilmez hedefleri vardır. Bazılarımız her yaptığı işte başarılı olmak için uğraşır, bazılarımız yalnızca mutlu olmak ister. Potansiyelinize ulaşabilmeniz için yorulmadan sizin adınıza çalıştık ve kapsadığı teknolojilerle tüm gereksinimlere yanıt veren, zengin bir anne bebek yelpazesi oluşturduk. Heyner Türkiye bugün 2.500 metrekare kapalı alan üzerine kurulu, global çapta rekabet edebilir ürün ve hizmetiyle, yerel üretim avantajını birleştirerek, her zaman tüketiciye en iyi çözümleri ve ürün zenginliğini sunmak için çalışıyoruz.


VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

Heyner Türkiye Anne ve bebek sektöründe uzun bir süreçtir var olan ve bu süreçteki tecrübeleri ile de kaliteli,uygun fiyat geniş ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesi ile sekterön en iyilerinden biri olarak Ankarada hizmet vermektedir. Sektördeki hizmet kalitesinin en önemli kuralı olan satış sonrası hizmetle’de verdiği hizmet kalitesi ile bilinirliğini korumaya devam etmektedir.
Kalitede Lider
Heyner Türkiye bebeklerimizin sağlığına zarar verecek hiçbir hammaddeye fabrika raflarında asla yer vermez. Eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile Anne ve Bebeklerin beşik ihtiyaçları doğrultusunda ilerleyerek ve personellerini bu alanda destekler.
Hedef
Türkiye’de ve bölgede sektörünün lideri olmak

Test

Form Gönderimi

Tamam